Flight Park Javorový

To je naše práce, zábava i odpočinek na jednom místě. Užijte si u nás přátelské atmosféry mezi piloty a sportovními nadšenci. 

Velká prázdninová sleva na tandemový let v Beskydech

V pondělí, úterý, středu, čtvrtek i pátek s vámi létáme 

jen za 1190 Kč!

Jak si prázdninový tandem objednat?

  • zakupte si prázdninový let nebo dárkový poukaz přímo u nás v bistru či El Speedo kanceláři ve Flight Parku Javorový za cenu 1190 Kč, 
  • nebo si prázdninový let objednejte přes níže uvedený webový formulář,
  • nebo zavolejte přímo na číslo 777 311 661 a domluvte si telefonicky rezervaci pilota nebo zaslání poukazu.

Jaké jsou podmínky?

  • tuto prázdninovou nabídku můžete využít od 1.7. do 31. 8. 2018 ve kterýkoliv den mimo soboty a neděle,
  • pokud se přesto rozhodnete letět v sobotu či v neděli, nic se neděje, jen vás požádáme o doplatek 300 Kč do ceny našeho Vyhlídkového letu,
  • Náš prázdninový let se jinak v ničem neliší od Vyhlídkového letu.

Ve Flight Parku Javorový létáme tandemy každý letový den a přijímáme i platební karty. Záleží jen na vás, co si vyberete…

PARAGLIDINGOVÉ SLUŽBY

Z Javorového vrchu můžete letět na Lysou horu, do Polska nebo třeba nad slovenskou Kysucu. Ze vzduchu máte Beskydy jako na dlani. Buďto vás to naučíme nebo se s námi proletíte v tandemu. Ukážeme vám, proč si ptáci zpívají…

INFOCENTRUM

Pomůžeme a poradíme, kde a jak si návštěvu Javorového vrchu nejlépe užit. Připravili jsme i geolokační zábavnou aplikaci, se kterou se o Javorovém vrchu dozvíte zajímavé historické informace, provedeme vás nejlepšími sportovními trasami a pro vaše děti máme procházky s Javorovými mužíky.

UBYTOVÁNÍ

V centrální chatě pro vás máme připraveno 7 pokojů s dvěma nebo třemi lůžky, každý s vlastním WC a sprchou, velkou sdílenou kuchyní a jídelnou. A to všechno pod více než stoletým Javorem, který přímo prorůstá modřínovou terasou. Pro outdoorové nadšence máme navíc lesní kemp.

OBČERSTVENÍ

Hned vedle parkoviště, s výhledem na letový prostor i přistávací plochu, s přehledem o dětském hřišti, dejte si u nás espresso, cappuccino, ochucený birel, pivko, nebo ochutnejte poctivé domácí polévky, které pro vás pravidelně připravujeme. A nebo Katčin dortík :o)

PŮJČOVNA A SERVIS

Půjčujeme vám paraglidingový padák, sedačku, záložní padák, batoh, přilbu i přístroje. K dispozici máme různé kategorie vybavení i různé rozměry. Pokud byste si rádi tyto kategorie vyzkoušeli, stačí se telefonicky domluvit, zarezervovat termín, a užít si našich kvalitních výrobků přímo v paraglidingovém centru.

SPORT NA JAVOROVÉM

Javorový – to ale není jen paragliding. Parádně si tohle místo užívají také bikeři ve sjezdových enduro trasách, večerní běžci, skialpinisti a vlastně všichni, kteří mají rádi sport, přírodu a výhledy do krajiny. Přidejte se také a užijte si tohle místo aktivně…

- měříme ti čas

- soutěžíš s ostatnímu o ceny

- máš k dispozici WC a sprchu ve FP

Měření, soutěž a přístup na WC a sprchu spouštíme 1. 7. 2018

Ber PIPON

RUN HILL

Ber PIPON

ENDURO

Ber PIPON

S PIPONEM budou moci sportovci využívat pevně zabudovanou časomíru, s výsledky svého tréninku budou moci soutěžit s dalšími sportovními nadšenci. PIPON budou moci využívat organizátoři sportovních akcí na Javorovém vrchu. S PIPONEM se dostanete k toaletám a sprše či kompresoru na dofoukání vašeho sjezdového endura. Provoz PIPONU spouštíme v červenci 2018. O dalším využití PIPONU vás budeme rádi informovat…

Nejzajímavější místa Javorového vrchu ve vašem mobilu…

V roce 2017 jsme návštěvníkům Javorového vrchu představili naši mobilní aplikaci plnou historických, sportovních i rodinných tras, která vás zajímavou formou provede Javorovým vrchem a jeho okolím. B-GO je interaktivním průvodcem v našem kraji.

Na čem právě pracujeme? Chceš nám pomoct?

Pokud byste chtěli přiložit ruku k dílu a pomoci, tak určitě vymyslíme způsob, jak si vzájemně vyjít vstříc. Třeba si můžeme společně zalétat v tandemu nebo se domluvíme na kurzu paraglidingu. Šikovní lidé s dobrou náladou jsou u nás vždy vítáni :o).

Dokončujeme modřínový obklad hlavní chaty Flight Parku

Je to mravenčí práce s aku vrtačkou, ale výsledek jde vidět a má zásadní vliv na první dojem každého návštěvníka. Předpokládáme, že do poloviny července by mělo být dílo dokončeno.

Budujeme přírodní workoutové hřiště

Z modřínových klád a v prostoru mezi chatou a přistávací plochou. Čím dál více sportovců využívá prostoru před chatou pro protahování před výběhem i k posilování svého těla. Takže to trochu rozpracujeme :o)

Připravujeme výzdobu interiérů pokojů, baru i sdílených prostor

Už nějakou dobu komunikujeme se šikovnými grafičky a dáváme dohromady koncept grafických motivů, které budete moci postupně v centrální chatě nalézat. pokud je to tvé téma, přidej se…

Právě jsme dokončili…

Hamaky pro vaše pohodlí a odpočinek

Hodně se nám líbí možnost zalehnout na chvilku do hamaky, dát odpočinout tělu i duši. Proto jsme na letošní akci ve Vietnamu koupili 4 hamaky a ty jsme zavěsili na modřínové sloupky hned vedle chaty před El Speedo učebnu.

Klimatizovaná učebna

Horka udeřila a tak jsme do učebny nainstalovali klimatizaci. Pohoda, chládek a zajímavá výuka – tak jsme to vždycky chtěli a tak to dnes máme :o).

Zavolejte nám, pomůžeme vám s ubytováním, vaším sportovním či rodinným programem, oslavami, školními srazy i firemními akcemi.

Provozní doba: 8:30 – 17:00
Tel.: +420 604 975 490

Mapka areálu
Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)