Vyberte si z našich pokojů

Pokoj 1 – KEYLONG

5ti lůžkový rodinný dvoj-pokoj se samostatnou koupelnou a WC, pračkou a sušičkou. Ve větším pokoji jsou 4 lůžka, v malém uzavíratelným pokojíku jedno lůžko. V případě potřeby je možné dvě lůžka rozložit a získat tak celkem 7 standardních míst. Prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou.

Pokoj 2 – CHOGORI

3 lůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a WC, terasa pro posezení a relax, sdílená dobře vybavená kuchyň a jídelna, prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou. Prostor umožňuje navíc jednu přistýlku.

Pokoj 3 – KARAKOL

3 lůžkový pokoj se samostatnou koupelnou a WC, terasa pro posezení a relax, sdílená dobře vybavená kuchyň a jídelna, prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou. Prostor umožňuje navíc jednu přistýlku.

Pokoj 4 – CAFAYATE

2 lůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky se samostatnou koupelnou a WC, v případě potřeby je možné jedno z lůžek rozložit a získat tak 3 standardní lůžka, dřevěný terasa pro posezení a relax, sdílená dobře vybavená kuchyň a jídelna, prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou.

Pokoj 5 – FIJI

2 lůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky se samostatnou koupelnou a WC, v případě potřeby je možné jedno z lůžek rozložit a získat tak 3 standardní lůžka, dřevěná terasa pro posezení a relax, sdílená dobře vybavená kuchyň a jídelna, prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou.

Pokoj 6 – WANAKA

3 lůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky se samostatnou koupelnou a WC, v případě potřeby je možné jedno lůžko rozložit a získat tak 4 standardní lůžka, dřevěná terasa pro posezení a relax, sdílená dobře vybavená kuchyň a jídelna, prostory na kola a jiné sportovní vybavení v uzamykatelné místnosti pod terasou.

Pro rezervaci ubytování vyplňte webový formulář nebo volejte:
+420 722 917 181

Centrální chata Flight Parku Javorový obsahuje ubytovací prostory s terasami, relax zónou, společnou kuchyní a jídelnou, výukové místnosti, kuchyň a bar s vnitřním i venkovním posezením, infocentrum, kancelář Beskydské školy létání, servisní středisko paraglidingového vybavení a WC se sprchou pro návštěvníky našeho kempingu a sportovce.

Ubytování obsahuje

  • Dvoulůžkový pokoj – dvě lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem..
  • Třílůžkový pokoj – tři lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Stanový kemp – umístění u přistávací plochy naproti hlavní budovy, el. přípojka u stanu (ne na silovou elektřinu, jen na dobíjení telefonu a drobné spotřebiče), dámský a pánský záchod, sprcha, přístřešek pro vaření s vlastním plynovým vařičem a ohniště.
  • Hamaka zone – umístění v lesním prostředí vedle hlavní budovy, stany ve stromech, hamaky, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.

O našem ubytování

Projekt hlavní chaty Flight Parku Javorový byl od začátku připravován primárně pro potřeby pilotů při výcviku a volném létání. Proto jsme připravili nejen dostatečně komfortní ubytování v pokojích po 2-4 lůžkách se samostatným WC a sprchou, ale také společnou jídelnu s prostornou kuchyní, lednicí a myčkou nádobí.

Jako piloti jsme však museli trvat na zajímavém a dostatečně přehledném výhledu na paraglidingové startoviště, letový prostor i přistávací plochu. A tomu odpovídají i výhledy z oken jednotlivých pokojů.

Skutečnou zajímavostí je prostorná terasa, kterou doslova prorůstá a zároveň ji svými větvemi a listy chrání mohutný javor. Ten nám poskytuje nevšední kulisu při odpočinku ve Flight Parku Javorový. Terasa je exponována východním směrem a tak si můžete vychutnat snídani s výhledem na východní stranu Javorového vrchu zahřívanou dopoledním sluncem.

Nature friendly house

Jarní, letní a podzimní část roku využíváme solární energii k ohřevu vody. Pro tyto účely jsme na naši travnatou střechu nainstalovali 4 solární panely s celkovou kapacitou 800 litrů. Teplota vody běžně dosahuje 60-95 stupňů, takže ji nejprve znova proměňujeme na tlakovou, mícháme se studenou a následně ji pouštíme do koupelen jednotlivých apartmánů. Tam se podle aktuální situace sami můžete rozhodnout, jakou formou ohřevu vody si zvolíte.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)