Centrální chata Flight Parku Javorový obsahuje ubytovací prostory s terasami, relax zónou, společnou kuchyní a jídelnou, výukové místnosti, kuchyň a bar s vnitřním i venkovním posezením, infocentrum, kancelář Beskydské školy létání, servisní středisko paraglidingového vybavení a WC se sprchou pro návštěvníky našeho kempingu a sportovce.

Ubytování obsahuje

  • Dvoulůžkový pokoj – dvě lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem..
  • Třílůžkový pokoj – tři lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Stanový kemp – umístění u přistávací plochy naproti hlavní budovy, el. přípojka u stanu, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem
  • Hamaka zone – umístění v lesním prostředí vedle hlavní budovy, stany ve stromech, hamaky, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.

Pro rezervaci ubytování vyplňte webový formulář nebo volejte (cz, pol, english):
+420604975490

Info pro zájemce o ubytování při paraglidingovém výcviku v sezóně 2018

Všem přihlášeným na kurz automaticky vytváříme rezervaci na ubytování ve Flight Parku Javorový, kde probíhá teoretická i praktická výuka. Tato rezervace není nijak zpoplatněna. Pokud s vámi na kurz jede doprovod, nahlaste vše potřebné v El Speedo kanceláři, budeme se snažit vyjít vstříc vašim potřebám. Ubytováni budete i s doprovodem v době kurzu za “Klubové ceny”. Pokud máte v plánu ubytování v jiném místě, informujte nás o tom, prosím, včas.

O našem ubytování

Projekt hlavní chaty byl od začátku připravován primárně pro potřeby pilotů při výcviku a volném létání. Proto jsme připravili nejen dostatečně komfortní ubytování v pokojích po 2-3 lůžkách se samostatným WC a sprchou, ale také společnou jídelnu vybavenou velkou lednicí a vybavenou kuchyň s myčkou nádobí.

Jako piloti jsme však museli trvat na zajímavém a dostatečně přehledném výhledu na paraglidingové startoviště, letový prostor i přistávací plochu. A tomu odpovídají i výhledy z oken jednotlivých pokojů.

Skutečnou zajímavostí je prostorná terasa, kterou doslova prorůstá a zároveň ji svými větvemi a listy chrání mohutný javor. Ten nám poskytuje nevšední kulisu při odpočinku ve Flight Parku Javorový. Terasa je exponována východním směrem a tak si můžete vychutnat snídani s výhledem na východní stranu Javorového vrchu zahřívanou dopoledním sluncem.

Masáže přímo ve Flight Parku Javorový

Na objednávku poskytujeme masáže uvnitř chaty i v přírodním prostředí pod 160 let starým javorem. Stačí si jen vybrat a příjemně si odpočinout.

Ceny služeb:

  • celková 45ti minutová masáž zad a šíje (600 Kč)
  • celková hodinová masáž zad, šíje a reflexní masáž chodidel (1000 Kč)
  • hodinové masáž lávovými kameny (600 Kč)

Pro objednávku masáže volejte masérku Barču:
+420 775 943 888

Nature friendly house

Jarní, letní a podzimní část roku využíváme solární energii k ohřevu vody. Pro tyto účely jsme na naši travnatou střechu nainstalovali 4 solární panely s celkovou kapacitou 800 litrů. Teplota vody běžně dosahuje 60-95 stupňů, takže ji nejprve znova proměňujeme na tlakovou, mícháme se studenou a následně ji pouštíme do koupelen jednotlivých apartmánů. Tam se podle aktuální situace sami můžete rozhodnout, jakou formou ohřevu vody si zvolíte.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)