Ranní snídaňový

V období našich beskydských paraglidingových kurzů, tedy od poloviny dubna do konce října, nabízíme snídani v klubovém El Speedo Baru formou bufetu se standardním sortimentem doplněným místními sezónními dobrotami.

Snídani běžně podáváme od 7:00 do 9:00.

Cena snídaňového bufetu: 180 Kč včetně kávy z regionální pražírny

Večerní pohodový

V období našich beskydských paraglidingových kurzů, tedy od poloviny dubna do konce října, si u nás můžete vychutnat večerní atmosféru zapadajícího slunce s kulisou přistávací plochy a okolí Flight Parku Javorový.

Od 18:00 do 20:00 podáváme ubytovaným večeři a kromě toho si můžete vychutnat také kvalitní vína, která v klubovém El Speedo Baru nabízíme.

Vidíte padáky na nebi? El Speedo Bar máme v letové dny otevřen do 22:00.

 

Venkovní BUDKA bar

Pro návštěvníky, sousedy i kolemjdoucí, tří-sezonní provoz, podáváme zde čepované nápoje, sladkosti, polévky a rychlá jídla. BUDKA Bar je také zajistit občerstvení a výdej jídel při sportovních a společenských akcích.

Vše pro vaše firemní akce

Dvě školící multimediální místnosti pro 25 a 15 osob, ubytování s celkem 25ti lůžky a společnou jídelnou, klubový bar, ohniště pro večerní posezení, relaxace v přírodě, ozvučení pro hudební produkci a tým instruktorů pro sportovní aktivity – to je prostor, který můžete využít.

Rádi vám vytvoříme nabídku, kontaktujte nás…

Zázemí pro sportovní soutěže

Mnoho let organizujeme sportovní akce a jsme připraveni vám poskytnout prostor, vybavení i zkušenosti pro ty vaše. Zvládáme zajistit prostor Startu a cíle pro malé skupiny i stovky závodníků. Domluvme se na osobní schůzce a pojďme si pomoci ke zdárnému průběhu vaší soutěže.

Kurzy létání

Flight Park Javorový je tréninkovým centrem Beskydské školy létání. Privátní startoviště, zajištěná přistávací plocha i cvičné terény, speciálně vybavená učebna pro trénink ve virtuální realitě, ubytování i klubový bar – to všechno a ještě více pro zájemce o profesionální výuku létání…

                     Kontakt pro objednání kurzu: info@elspeedo.cz, +420 777 311 661.

Tandemový paragliding

Tandemovému létání na Javorovém vrchu se věnujeme už od roku 1998 a náš tým profesionálních pilotů je připraven vám poskytnout maximum pozornosti a umu při letu ve dvou.

                    Kontakt pro objednání: info@elspeedo.cz, +420 777 311 661.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)