Javoroví mužíci v AKCI!

Někdo si chce na kurzu od rodinky odpočinout, jiný chce létání spojit s rodinnou dovolenou. Obě varianty dobře známe. Každá má své výhody i nevýhody. Co je ale už jisté, že když se rozhodnete vzít rodinku s sebou k nám do Flight Parku Javorový, umíme už jim nabídnout zajímavý program na několik dní. A nejen jim…

Myšlenky postupně zrály a na začátku roku 2017 jsme začali intenzivně pracovat na vlastní geolokační aplikaci B-GO. A jelikož už je ke stažení pro Android i iOS, rád bych vás pozval k jejímu užívání.

O co jde?
Připravili jsme pro vás pět rodinných tras definovaných virtuálnými GPS body, které vás s dětmi hravou formou zavedou na nejzajímavější místa v oblasti Javorového vrchu. Já jsem se při psaní příběhu docela dobře pobavil, bavili se i herci z ostravského Divadla loutek, kteří nám pomohli nadabovat příběhy v českém i polském jazyce, Verča Hajdyla to doplnila krásnými ilustracemi a všechno jsme to zasadili do geolokačního systému, spustili web a je to.

Stáhnete si apku, nahrajete si trasu, která vás zajímá a můžete s dětmi vyrazit do přírody. Čeká vás pohádkový příběh s kvízy, zajímavostmi a zábavou pro vaše děti.

Ale B-GO aplikace, to nejsou jen Javoroví mužíci – o dalších trasách vás budeme brzy informovat.

Užívejte života, dobře se bavte a na kurzech nebo jen tak – brzy naviděnou :o).

Dalibor Carbol

Zanechte komentář

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)