Ve Flight Parku Javorový vyvíjíme vlastní řešení chytré obsluhy rekreačního komplexu. Systém PIPON je vám k dispozici.

Co to pro vás znamená? 

Že budete ve velmi zajímavém a moderně řešeném prostoru, do kterého můžete přijít v prakticky libovolnou dobu a při pobytu se můžete těšit na bezpečnost, soukromí a uživatelský servis citlivý a blízký přírodě.

  1. Příjezd

    Náramek PIPON s RFID čipem naleznete ve schránce u dveří zvoleného pokoje. Kód ke schránce s PIPONem vám pošleme SMS zprávou. PIPON bude aktivní 2 hodiny před vámi nahlášeným plánovaným příjezdem, pokud příjezd nenahlásíte, bude aktivní od 14:00 v den příjezdu.

  2. Účet na baru

    Náramek PIPON můžete používat také při konzumaci v klubovém či venkovním baru, stav a položky vašeho on-line účtu jsou vám kdykoliv k dispozici k nahlédnutí.

  3. Zvolte si vytápění pokoje

    Pro naše ubytované jsme připravili 4 základní režimy ohřevu vybraného pokoje. Ohřev pokoje se spouští automaticky 2 hodiny před vašim příjezdem tak, abyste měli zajištěn pokud možno maximální komfort pobytu bez zbytečného plýtvání energiemi. Vybraný režim vytápění, prosím nahlaste při komunikaci ještě před vaším ubytováním nebo pro případnou změnu i v jeho průběhu. Plány ohřevu jsme připravovali při poslechu The Beatles, tak jsou podle jejich titulů pojmenované i jednotlivé režimy – to kdyby jste hloubali nad těmito názvy :o).Vytápění v pokojích 2-6, v mediální místnosti i v klubovém baru je řešeno formou infra panelů, které zajišťují ohřev pocitově velmi blízký ohřevu slunečními paprsky. Ohřívá se spíše materiál v pokoji a teprve od něj vzduch. Ten se proto nevysušuje a noční odpočinek je proto u nás zdravější. 

Beskydské přírodě blízké, chytré schéma vytápění – v noci chladnější vzduch mezi 17-19°C, člověk pod teplou peřinou, ráno náběh teploty jako když slunce vycházíaž na 23°C, pak snídaně a hurá na jakoukoliv aktivitu. Pokud pohybové čidlo zaznamená pohyb v pokoji i v časech mezi 9:00 – 17:00, tak systém neumožní poklesu teploty.

Pokud však v pokoji nikdo není, pokoj teplotně hybernuje a čeká na odpolední čas, do kterého se znova ohřeje a bude připraven na váš příchod a příjemný večer.

Voda je dohřívána v 50 litrovém bojleru kontinuálně. Koupelnový radiátor vyhřívá od 4:00-9:00 a večer pak od 18:00-21:00.

Chytré schéma vytápění pro noční ptáky – v nočních hodinách teplota neklesá pod 20°C, ráno pak následuje ohřev infra panely do 23°C a po deváté hodině i v tomto režimu systém detekuje pohyb v pokoji a rozhoduje, jestli teplotu udrží nebo pokoj přepne do polední hybernace. Od 17 ti hodin však tak či onak bude zase připraven a vytopen na příjemných 21-23°C.

Rozdílové je chování tohoto programu ve večerních hodinách do půlnoci – pokoj je i po 21:00 vyhříván, dokud detekuje pohyb. Pokud pohyb na delší dobu ustane, následuje přepnutí do sestupové křivky vytápění, ale ani tak teplota v noci neklesne pod 20°C.

Voda je dohřívána v 50 litrovém bojleru kontinuálně. Koupelnový radiátor vyhřívá od 4:00-9:00 a večer pak od 18:00-21:00.

Přes den stále vyhřáto, v noci chládek na spaní – v noci chladnější vzduch mezi 17-19°C, a od 7:00 pak stálá denní teplota mezi 21-23°C pro váš pracovní či odpočinkový pobyt na pokoji až do 21:00. To začíná sestupová teplotní křivka pro příjemný přírodě blízký spánek.

Voda je dohřívána v 50 litrovém bojleru kontinuálně. Koupelnový radiátor vyhřívá od 4:00-9:00 a večer pak od 18:00-21:00.

Přes den stále vyhřáto a na noc chytré schéma snižování teploty – v nočních hodinách teplota neklesá pod 20°C, před sedmou hodinou se teplota zvyšuje na 21-31°C a tak to je až do 21:00. Do půlnoci systém detekuje pohyb a až pohyb na delší dobu ustane, následuje přepnutí do sestupové křivky vytápění, ale ani tak teplota v noci neklesne pod 20°C.

Voda je dohřívána v 50 litrovém bojleru kontinuálně. Koupelnový radiátor vyhřívá od 4:00-9:00 a večer pak od 18:00-21:00.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)