KURZY PARAGLIDINGU

Flight Park Javorový je výjimečný lokalitou, množstvím letových dní, lanovou dráhou a hlavně výbornými piloty, kteří s vámi budou létat na tandemových padácích nebo vás budou školit na našich kurzech paraglidingu.

Paragliding

Základní PG výcvik

kompletní výuka a trénink na licenci PILOT

Paragliding

Pokračovací trénink

pro začínající a mírně pokročilé piloty

Paragliding

Výkonnostní létání

pro pokročilé piloty a letecké dobrodruhy

Paragliding

Moto létání

když to máte do hor až příliž daleko

Informace a možnost přihlášení máte také přímo v El Speedo kanceláři ve Flight Parku Javorový nebo na tel. +420 777 311 661.

Tandemové lety na Javorovém

Tandemové lety na Javorovém vrchu

Pošlete, prosím, objednávku na info@elspeedo.cz nebo rovnou volejte NONSTOP linku:

+420 736 750 529

Flight Park Javorový – to je projekt z dílny El Speedo – flying community. Rád bych vám celou společnost a její aktivity rád představil, ale to hlavní, co byste měli vědět je to, že v ní působí skoro 30 profesionálních pilotů a pilotek, kteří se starají o tandemové lety a paraglidingový výcvik. A to v rozsahu, který nemá v ČR obdoby. Několik vlastních startovišť, vlastní výcvikové metodiky, spolupráce se zahraničními školami, vlastní výcvikové centrum, ubytování pro žáky i piloty, soutěže a semináře… A je toho ještě více, ale pro vás – nové zájemce o létání je to hlavě záruka kvality a bezpečnosti pro vás i vaše blízké. 

Hlavní budovu Flight Parku Javorový s El Speedo kanceláří najdete přímo na parkovišti u přistávací plochy, 30 metrů od lanové dráhy. Jestli potřebujete pomoci s výběrem letu nebo máte nějaké speciální přání, stavte se za námi nebo volejte naši tandemovou linku.

Organizace provozu Startovací plochy

Organizace provozu Přistávací plochy

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)