- měříme ti čas

- soutěžíš s ostatnímu o ceny

- máš k dispozici WC a sprchu ve FP

Měření, soutěž a přístup na WC a sprchu spouštíme 1. 7. 2018

Ber PIPON

RUN HILL

Ber PIPON

ENDURO

Ber PIPON

Centrální budova Flight Parku Javorový je rozdělena do třech funkčních částí:

– Bistro s infocentrem a službami pro denní návštěvníky Javorového vrchu,
– Centrum Beskydské školy létání s celým komplexem služeb pro piloty,
– Ubytování a odpočinkovou zónou pro návštěvníky na vícedenních pobytech.

Každá z těchto částí má svůj specifický provoz a vyžaduje specifické zajištění. Proto jsme se spojili se specialisty z brněnského VUT a společně jsme navrhli systém obsluhy Flight Parku Javorový skrze čipový systém. Náš čip ve formě kartičky nebo silikonového náramku se jmenuje PIPON.

PIPON bude mít více funkcí. PIPON se stará o inteligentní řízení budovy, regulaci teploty, ohřevu vody, o poplašné a ochranné systémy. S PIPONEM budou moci ubytovaní jednoduše využívat služeb Flight Parku Javorový. S PIPONEM budou moci sportovci využívat pevně zabudovanou časomíru, s výsledky svého tréninku budou moci soutěžit s dalšími sportovními nadšenci. PIPON budou moci využívat organizátoři sportovních akcí na Javorovém vrchu. S PIPONEM se dostanete k toaletám a sprše či kompresoru na dofoukání vašeho sjezdového endura. O dalším využití PIPONU vás budeme rádi informovat…

Společnost Elspeedo s.r.o. realizuje projekt č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/17_115/0012623  s názvem „Využití čipového systému a elektrifikace pro moderní správu sportovně – rekreačního centra“. Tento projekt je financován za podpory Evropské unie z prostředků fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

Čipový systém PIPON spouštíme 1.7. 2018

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)