Prostorný rodinný pokoj

  • pro skupinu přátel
  • pro i vícečlennou rodinu
  • 5 standardních lůžek, možno uzpůsobit na až 2 manželské postele a další 3 samostatné lůžka

Tento prostor je složen ze dvou pokojů, prostorným WC a koupelnou, ve které je také pračka a sušička a přímým vstupem do kuchyně a jídelny.

Lůžka a jejich konfigurace

Větší pokoj obsahuje 4 lůžka. V případě potřeby lze ze dvou z nich udělat manželskou postel a zbývající dvě nechat jako lůžka pro děti. Jedno z lůžek lze navíc rozložit na dvě samostatné lůžka a tím získáte celkem 5 lůžek. Velkým oknem vybaveným stahovací roletou typu den/noc získáte výhled na horizont paraglidingové přistávací plochy a krásný západ slunce.

Malý, dveřmi uzavíratelný pokojík, který je součástí tohoto prostoru, obsahuje standardně jedno standardní lůžko, ale i to lze v případě potřeby rozložit na dvě samostatné lůžka. Prostoru v tomto pokojíku v případě rozložených lůžek sice mnoho není, ale jako ložnička pro dvě děti nebo ložnice pro pár dospělých je to docela dobře použitelné.

Výhody

Tento pokoj byl navrhován jako prostor s velkou variabilitou použití a takový vám ho také nabízíme. Výhodou je přístup k pračce a sušičce a také přímý vstup do dobře vybavení sdílené kuchyně s jídelnou.

Pokud byste si chtěli užít ranního kafe, tak máte k dispozici velmi příjemný prostor horní terasy, kterou prorůstá starý mohutný javor. Východ slunce a snídaně na tomto klidném místě přispěje k tomu správnému začátku dne.

Ideální pro dlouhodobější pobyt skupiny přátel nebo i vícečlenné rodiny.

Snídaně a celodenní stravování

K dispozici máte kuchyň a jídelnu vybavenou sklo-keramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Pánvičky a hrnce různé velikosti a vše potřebné pro přípravu i konzumaci vlastních dobrot.

Můžete se ale také spolehnout na náš klubový bar, ve kterém připravujeme snídaně, obědové menu a večeře. Počty a požadované časy je potřeba nahlásit ještě před příjezdem, abychom na vás byli náležitě připraveni.

K dispozici máte také prostorné ohniště z grilovištěm na večerní pohodu.

Úklid

Při ubytování na méně jak 3 noci účtujeme k ceně pobytu cenu za úklid – 400 Kč. Při krátkodobém ubytování ve sdíleném pokoji, ve kterém jsou ubytovaní lidé na více jak 3 noci tuto položku neúčtujeme.

Ceny a sdílení pokoje

Ceny ve formuláři jsou uvedeny jako klubová cena/standardní cena.

Klubovou cenu nabízíme klientům, kteří aktuálně čerpají službu u Beskydské školy létání.

Pokud máte zájem o režim sdíleného pokoje, označte to ve formuláři. Režim sdíleného pokoje spočívá v tom, že vám na pokoj máme možnost doplnit dalšího spolubydlícího. Pak vám budeme účtovat nejnižší uvedenou cenu za standardní lůžko.

Ceny jsou uvedené vč. DPH.

Odešlete poptávku a my se vám ozveme

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)