Menší rodinná oslava v přírodním stylu

Ideální pro 15-20 osob, posezení na modřínové terase vystavěné v patře naší chaty směrem do klidové zóny, kterou prorůstá mohutný 150ti letý javor. Zvláště večerní nasvícení vytváří překvapivě komorní atmosféru pro příjemnou přátelskou zábavu. V případě sychravého počasí můžeme vaše suché posezení ochránit našimi party stany.

Všechno máte na dosah

Z horní terasy vstupujeme přímo do společné kuchyně s jídelnou a do jednotlivých apartmánů pro hosty, takže nikde to není daleko. Přes den si děti mohou hrát na hřišti s pískovištěm, běhat po lese nebo opékat buřty na našem ohništi, které je z horní terasy dobře vidět a večer si mohou sednout k pohádkám do společenské místnosti s domácím kinem. Kdy pak děti spí v pokojích, rodiče mají z terasy rychlou kontrolu klidu na palubě.

Terasu umíme jednoduše ozvučit, zakrýt party stany, do jídelny jednoduše instalujeme náš malý výčep, jsme připraveni vám připravit pohoštění. Pokud byste chtěli ochutnat nějaké delikatesy připravené na grilu, rádi to pro vás vymyslíme.

Ceny za ubytování obsahují

Součástí níže uvedených cen za ubytování je také užití ohniště, dřevo na oheň, užití domácího kina s dataprojektorem, společné kuchyni – záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a mohli si to užít stejně, jako my si užíváme tenhle prostor při našich paraglidingových akcích pro piloty.

Ubytujte rodinu i rodinné přátele

  • Dvoulůžkový pokoj – dvě lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Třílůžkový pokoj – tři lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Stanový kemp – umístění u přistávací plochy naproti hlavní budovy, el. přípojka u stanu, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.
  • Hamaka zone – umístění v lesním prostředí vedle hlavní budovy, stany ve stromech, hamaky, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.

Typy a ceny ubytování

Typ ubytování Zimní cena za osobu Letní cena za osobu
Ve dvoulůžkovém pokoji 500 450 Kč
V třílůžkovém pokoji 450 400 Kč
Přistýlka 400 350 Kč
Dvě osoby v třílůžkovém pokoji * 600 550 Kč
Jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji * 950 900 Kč
Ve vlastním stanu nebo hamace 200 Kč
V zapůjčeném stanu nebo hamace a zapůjčeném spacáku s karimatkou 300 Kč

Zimní cena platí od 1.11. – 1. 4., letní období je vše mimo období zimní. Při obsazení všech 6ti pokojů vám nebudeme účtovat úklidovou sazbu 300 Kč/pokoj.

Ohniště s letní kuchyní a grilem je tu pro vás

Udělat si oheň, dát něco na gril, nebo opéct buřty – to prostě ke srazům patří, protože u ohně je fajn. Proto jsme pro vás připravili 4,5m dlouhou kamennou letní kuchyň s grilem a to hned vedle ohniště, takže pro uhlíky to není daleko. Griloviště je osvětlené do korun okolních stromů, takže atmoška dost na pohodu. Limitou je jen 22. hodina, kdy sousedé chodí spát…

Objednejte si snídaně, oběd nebo večeři

Jestli chcete pohoštění na večer a nechce se vám zrovna vařit, tak Vendryňské korýtko je přesně to co potřebujete. V různých variantách, v různém množství. Cena na jednoho jedlíka je 130Kč, takže například pro 10 osob vám přivezeme tyhle přichystané dobroty za 1300Kč. Rychle, levně, chutně a bez problému.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)