Flight Park Javorový se nachází v severní části Beskyd nedaleko města Třinec. Dominantou tohoto místa je hora Javorový, na kterou jako jednu z mála vede lanová dráha.

U dolní stanice lanové dráhy na Javorový je veřejné parkoviště, na které si můžete zaparkovat své auto. V horní části parkoviště po levé straně najdete hlavní budovu Flight Parku Javorový.

V přízemí přední strany budovy se nachází El Speedo kancelář spolu s Beskydskou školou létání. Zde se můžete seznámit s nabídkou tandemových letů, kurzů létání, vyzkoušet si kompletní nabídku paraglidingového vybavení nebo si nechat vaše vybavení servisovat.

Na pravé horní části je El Speedo klubový bar, ve kterém se podávají snídaně pro ubytované.

Pokoje pro ubytované jsou umístěny v horním patře, do kterého se dostanete dřevěným schodištěm v zadní části budovy. Po dřevěné terase budete také procházet kolem paraglidingové učebny, která mimo letní sezónu slouží jako mediální místnost pro ubytované. Po dohodě vám přístup do tohoto prostoru rádi umožníme.

K dispozici je 16 míst k sezení, dětský koutek, stolní počítač iMac s mnoha filmy, Apple TV, ozvučení, projekční plátno a dataprojektor.

V zadní části budovy je dřevěná terasa s posezením pro ubytované, vstupem do pokojů a dobře vybavenou sdílenou kuchyní s jídelnou.

Pokoje jsou označeny čísly, názvy pokojů jsou voleny podle expedic, které jsme uskutečnili a podle těchto expedic je také volen vnitřní vzhled pokojů.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)