Program v přírodě a večer v neformálním prostředí

Flight Park Javorový je místo, ve kterém probíhají pravidelné skupinové kurzy létání a tomu je celý prostor přizpůsoben – neformální, přátelské a osobní atmosféře. Ideální také pro vaše firemní večírky a víkendové akce. Záhy zjistíte, že všechno, co u nás najdete, bylo citlivě vytvořeno právě pro výbornou atmosféru, kterou chceme společně sdílet.

Ale nejde jen o zázemí Flight Parku Javorový. Okolí vám nabízí různé možnosti pro pěší výstupy a cyklovýlety za zajímavými místy. Např. se z Flight Parku Javorový můžete lanovou dráhou vydat na Malý Javorový, z něj pak můžete pokračovat po hřebeni na Velký Javorový a z něj se pak můžete přes přírodní rezervaci Gutské peklo postupně spustit zase na naši základnu.

Nebo vám rádi poradíme aktuálně zajímavou trasu do jiných míst v okolí tak, aby fyzická obtížnost a časová náročnost přesně odpovídala vašim požadavkům.

Nejčastěji se ale setkáváme s požadavky na o něco aktivnější program a to je létání. Tandemové lety nebo kratší paraglidingový trénink – i to jsou činnosti, ve kterých se na nás můžete spolehnout.

Přírodní, společenská a klidová zóna

Areál Flight Parku Javorový tvoří  jednotlivé zóny odpočinku, ve kterých si každý najde svůj svět.

Přírodní zóna u venkovního BudkaBaru vás pobaví dřevěným pódiem, které pod vzrostlými stromy vytváří zajímavý prostor pro hudební koncerty a kulturní akce. Za ním pod korunami stromů najdete přírodní ohniště, a osvětlené kamenné griloviště. Hudba hraje, oheň plápolá, na grilu se připravují dobroty, lidé poslouchají hudbu, tančí nebo se u ohně baví o životě. Takhle to dobře známe a takhle to máme rádi.

Společenská zóna – to je vnitří ELSPEEDO BAR, posezení na dřevěné terase, pohled na horizont přistávací plochy, siluety posledních pilotů klouzajících vzduchem před přistáním a hovory pod krásnými břízami lemující prostor mezi přistávací plochou a naší chatou. Tady hraje obvykle klidnější jazzová hudba se zabudovaného ozvučení, ELSPEEDO BAR je vám plně k dispozici a výhled na zapadající slunce za hranu přistávací plochy se jen tak neokouká…

Dominantou klidové zóny je krásný starý javor prorůstající horní terasou v zadní části chaty. Z terasy máte přístup do pokojů a také do společné jídelny s kuchyní, ve které naleznete perfektní zázemí také při sychravějším nebo mrazivém počasí.

K dispozici máte také naší výukovou místnost pro případné přednášky či školení. Dataprojektor, ozvučení, Apple TV, možnost videokonferencí – to je vybavení, které je vám při vaší firemní akci plně k dispozici.

Večeře a snídaně

Chtěli byste si sami připravit jídlo – všechno se dá domluvit, horní kuchyně a jídelna jsou k tomu nastavené. Pokud to chcete nechat na nás, jednoduše se domluvíme na typu a množství a rádi vám v ELSPEEDO BARu nebo ve venkovním BUDKA BARu předvedeme, jak jsme s piloty zvyklí si na cestách za létáním pochutnávat.

Jinak samozřejmě našim hostům připravujeme standardně snídaně a večeře, po domluvě také obědové menu.

Trocha kultury a zábavy z jiného soudku

Pro zpestření vašeho večerního programu vám rádi připravíme zajímavé promítání, které určitě zaujme a pobaví. Jestli vás zajímají prvolety v nejvyšších horách světa, pobyt mezi domorodci na FIJI, expedice na Novém Zélandu nebo jiné zajímavé akce s barvitým výkladem – podívejte se na náš projekt FLY7000…

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)