Program v přírodě a večer v neformálním prostředí

Flight Park Javorový je místo, ve kterém probíhají pravidelně kurzy létání a tomu je celý prostor přizpůsoben. El Speedo kurzy jsou založené na neformální, přátelské až osobní atmosféře. A vy si naše místo můžete vaši firemní akci vybrat jako základnu se stejným se stejným zadáním – tedy neformálnost a přátelská atmosféra. Pak zjistíte, že všechno, co u nás najdete bylo citlivě vytvořeno právě pro výbornou atmosféru, kterou chceme společně sdílet.

Z Flight Parku Javorový se můžete lanovou dráhou vydat na Malý Javorový, z něj pak můžete pokračovat po hřebeni na Velký Javorový a z něj se pak můžete přes přírodní rezervaci Gutské peklo postupně spustit zase na naši základnu.

Nebo vám rádi poradíme aktuálně zajímavou trasu do jiných míst v okolí tak, aby fyzická obtížnost a časová náročnost přesně odpovídala vašim požadavkům.

Nejčastěji se ale setkáváme s požadavky na o něco aktivnější program a to je létání. Tandemové lety nebo kratší paraglidingový trénink – to jsou činnosti ve kterých se na nás můžete také 100% spolehnout.

Přírodní, společenská a klidová zóna

Je jen na vás, jak se naši chatu rozhodnete využít. To, co byste ale měli vědět je, že jsme se už od samotného začátku snažili chatu a její okolí řešit tak, aby byly vytvořeny jednotlivé zóny odpočinku, ve kterých si každý najde svůj svět.

Přírodní zóna vás překvapí dřevěným pódiem, které pod vzrostlými stromy vytváří zajímavý prostor pro hudební koncerty a kulturní akce. Za ním najdete také přírodní ohniště, kamenné griloviště a letní kuchyň. Hudba hraje, oheň plápolá, na grilu se připravují dobroty, lidé poslouchají hudbu, tančí nebo se u ohně baví o životě. Takhle to dobře známe a takhle to máme rádi.

Společenská zóna – to je El Speedo SPEED BAR, posezení na dřevěné terase a hovory pod krásnými břízami lemující horní část parkoviště. Tady hraje klidnější hudba se zabudovaného ozvučení, SPEED BAR je plně k dispozici a výhled na zapadající slunce za hranu přistávací plochy se jen tak neokouká…

Dominantou klidové zóny je krásný starý javor prorůstající horní terasou v zadní části chaty. Z terasy máte přístup do pokojů a také do společné jídelny s kuchyní, ve které naleznete perfektní zázemí také při deštivém nebo mrazivém počasí.

K dispozici máte také naší výukovou místnost pro případné přednášky či školení. Dataprojektor, ozvučení, Apple TV, možnost videokonferencí – to je vybavení, které je vám při vaši firemní akci plně k dispozici.

Večeře a snídaně

Chtěli byste si sami připravit jídlo – všechno se dá domluvit, horní kuchyně a jídelna jsou k tomu nastavené. Pokud to chcete nechat na nás, jednoduše se domluvíme na typu a množství a rádi vám ve SPEED BARU předvedeme, jak jsme s piloty zvyklí si na cestách za létáním pochutnávat.

Trocha kultury a zábavy z jiného soudku

Pro zpestření vašeho večerního programu vám rádi připravíme zajímavé promítání, které určitě zaujme a pobaví. Jestli vás zajímají prvolety v nejvyšších horách světa, pobyt mezi domorodci na FIJI, expedice na Novém Zélandu nebo jiné zajímavé akce s barvitým výkladem – podívejte se na náš projekt FLY7000…

Čisté a jednoduše pohodlné ubytování

  • Dvoulůžkový pokoj – dvě lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Třílůžkový pokoj – tři lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Stanový kemp – umístění u přistávací plochy naproti hlavní budovy, el. přípojka u stanu, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.
  • Hamaka zone – umístění v lesním prostředí vedle hlavní budovy, stany ve stromech, hamaky, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.

Typy a ceny ubytování

Typ ubytování Zimní cena za osobu Letní cena za osobu
Ve dvoulůžkovém pokoji 500 450 Kč
V třílůžkovém pokoji 450 400 Kč
Přistýlka 400 350 Kč
Dvě osoby v třílůžkovém pokoji * 600 550 Kč
Jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji * 950 900 Kč
Ve vlastním stanu nebo hamace 200 Kč
V zapůjčeném stanu nebo hamace a zapůjčeném spacáku s karimatkou 300 Kč

Zimní cena platí od 1.11. – 1. 4., letní období je vše mimo období zimní. Při obsazení všech 6ti pokojů vám nebudeme účtovat úklidovou sazbu 300 Kč/pokoj.

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)