Nejprve se na pohodu ubytujte

  • Dvoulůžkový pokoj – dvě lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Třílůžkový pokoj – tři lůžka s možností přistýlky, záchod a sprcha, společná terasa se stoly a zahradními židlemi, společná kuchyň a jídelna (vařitč, trouba, lednice), ohniště s letní kuchyní a grilem, společenská místnost pro děti s domácím kinem.
  • Stanový kemp – umístění u přistávací plochy naproti hlavní budovy, el. přípojka u stanu, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.
  • Hamaka zone – umístění v lesním prostředí vedle hlavní budovy, stany ve stromech, hamaky, dámský a pánský záchod a sprcha, ohniště s letní kuchyní a grilem.


Součástí níže uvedených cen za ubytování je také užití ohniště, dřevo na oheň, užití domácího kina s dataprojektorem, energie v El Speedo báru, společné kuchyni – záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře a mohli si to užít stejně, jako my si užíváme tenhle prostor při našich paraglidingových akcích pro piloty.

Typy a ceny ubytování

Typ ubytování Zimní cena za osobu Letní cena za osobu
Ve dvoulůžkovém pokoji 500 450 Kč
V třílůžkovém pokoji 450 400 Kč
Přistýlka 400 350 Kč
Dvě osoby v třílůžkovém pokoji * 600 550 Kč
Jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji * 950 900 Kč
Ve vlastním stanu nebo hamace 200 Kč
V zapůjčeném stanu nebo hamace a zapůjčeném spacáku s karimatkou 300 Kč

Zimní cena platí od 1.11. – 1. 4., letní období je vše mimo období zimní. Při obsazení všech 6ti pokojů vám nebudeme účtovat úklidovou sazbu 300 Kč/pokoj.

Pomůžeme vám udělat si žízeň

Flight Park Javorový je parádním výchozím místem pro MTB výlet. Buďto si celou trasu šlápnete do kola a nebo se třeba necháte vyvézt lanovkou na Javorový a pak pokračujete podle plánu. Parádní možností jsou také sjezdy, které borci s odpruženými koly staví a udržují. No a jestli chcete něco pasivnějšího, ale zážitkem stejně výživného – máme tady pro vás tandemový paragliding. To je věc, kterou byste s námi na Javorovém prostě zkusit měli.

Ohniště s letní kuchyní a grilem je tu pro vás

Udělat si oheň, dát něco na gril, nebo opéct buřty – to prostě ke srazům patří, protože u ohně je fajn. Proto jsme pro vás připravili 4,5m dlouhou kamennou letní kuchyň s grilem a to hned vedle ohniště, takže pro uhlíky to není daleko. Griloviště je osvětlené do korun okolních stromů, takže atmoška dost na pohodu. Limitou je jen 22. hodina, kdy sousedé chodí spát…

Sami si točíte pivko i nealko v El Speedo baru

Je to provozem osvědčená možnost – projdeme spolu vybavení a způsob používání našeho El Speedo báru, převážíme bečky s obsahem a bár je váš. Na pohodu si můžete užívat veškerého komfortu a výčepního zázemí, který jsme vytvořili pro piloty a naše kurzy paraglidingu. Zabudované ozvučení, pohoda na báru s venkovní terasou – tak to u nás funguje. Ráno srovnáme účet a je to. Důvěra za důvěru…

Objednejte si snídaně, oběd nebo večeři

Jestli chcete pohoštění na večer a nechce se vám zrovna vařit, tak Vendryňské korýtko je přesně to co potřebujete. V různých variantách, v různém množství. cena na jednoho jedlíka je 130Kč, takže například pro 10 osob vám přivezeme tyhle přichystané dobroty za 1300Kč. Rychle, levně, chutně a bez problému.

Udělejte si pohodlí ve společenské místnosti s domácím kinem

Budete si chtít prohlédnout starší fotky ze školy? Byli jste na akci, kterou byste rádi ostatním ukázali? Tak v době našich paraglidingových kurzů používáme na presentace venkovní velkoplošnou obrazovku na terase u El Speedo báru nebo multimediální výukovou místnost Relax zóně budovy. Připojení přes HDMI nebo AIRPLAY, APPLE TV, ozvučení v báru přes Bluetooth nebo 3,5mm jack. Dobře se bavte :o).

Napište nám

Máte dotaz na padáky, létání, nebo cokoliv jiného? Napište nám, rádi s vámi dáme řeč :-)